Jeśli potrzebujesz grafiki innej niż wszystkie, wyróżniającej się z tłumu i unikalnej to dobrze trafiłeś. W końcu oprawa graficzna klanu to jego wizytówka, więc wypadałoby aby dobrze się prezentowała, prawda?

Współpraca ze mną wygląda następująco:

kontaktujesz się ze mną poprzez jakąkolwiek dostępną drogę z zakładki "Kontakt". Wyczerpująco opisujesz swoją wizję zlecenia i Twoje oczekiwania. Koniecznie podaj rodzaj zamawianej grafiki! Muszę dokładnie wiedzieć, czy interesuje Cię grafika klanowa, userbar czy grafika profilowa gracza.

Jeśli nie wiesz, jak ubrać myśli w słowa, dołącz przykładową grafikę (przykłady moich wcześniejszych prac znajdziesz w zakładce "Prace"), która zobrazuje to, co chcesz mi przekazać i czym mniej więcej mam kierować się podczas pracy. Na tym etapie dokonuję także wstępnej wyceny zlecenia i wspólnie uzgadniamy formę zapłaty. Dostępne formy to: przelew, paysafecard, złoto w grze na świecie Classic (!). Cennik na samym dole tej strony! Jeżeli nie posiadasz gotówki na wspomnianym świecie możesz skorzystać z usług któregoś z kantorów.

Gdy zbiorę wszystkie potrzebne informacje przystępuję do realizacji zlecenia. Na bieżąco informuję Cię o postępach i dokonuję poprawek, które zlecisz. Gdy skończę projekt pokazuję Ci kopię wersji finalnej i gdy zostanie ona przez Ciebie zaakceptowana, czekam na zapłatę. W przypadku zleceń na grafiki animowane, zapłatę przyjmuję przed wykonaniem animacji. Gdy tylko otrzymam zapłatę, wysyłam Ci wszystkie potrzebne linki do grafiki bez znaku wodnego oraz w razie problemów służę pomocą przy umieszczeniu jej w grze.

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i zapałem. Masz gwarancję, że to co otrzymasz w ostatecznym rezultacie w pełni Cię usatysfakcjonuje.

Odpowiadam tylko na poważne zlecenia!


Standardowy cennik:
Opis klanowy (Logo+strona oficjalna):

 • Bez animacji:
  80m na świecie Classic/20zł przelew/psc
 • Z animacjami:
  200m na świecie Classic/30zł przelew/psc

Userbar (Indywidualny lub klanowy):

 • Bez animacji:
  25m na świecie Classic/5zł przelew/psc/doładowanie do tel.
 • Z animacjami:
  50m na świecie Classic/10zł przelew/psc/doładowanie do tel.

Ceny innych grafik są ustalane indywidualnie.

Są to standardowe ceny, które niekiedy mogą ulec zmianie w zależności od zlecenia.

Proszę pamiętać, aby wszelkie otrzymane grafiki niezwłocznie zapisać na dysku komputera w razie ich wygaśnięcia na hostingu!